Wowwo İle Bir Yıl Boyunca Kafanız Rahat Olur

Şevki Akbulut | 20 Nisan 2018 | Genel | 1 yorum

İkinci el araç almak istediğinizde aracı güvenle kullanabileceğinizi bilmeli ve hissetmelisiniz. Uzun yol ya da şehir içinde kullanacağınız araç, size güven vermesi araçtan daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır. Bu nedenle ikinci el araç almaya karar verdiğinizde güvenilir adresleri ve garantili ikinci el araç satış noktalarını tercih etmelisiniz. Wowwo bir yıl boyunca satın aldığınız aracın teknik arızalarını ve bakımını ücretsiz yapmaktadır. Siz de araç aldığımda kafam rahat olsun diyenlerdenseniz, Wowwo farkı ve avantajları ile istediğiniz aracı satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Wowwo İle İkinci El Araç Nasıl Alınır?

İkinci el araç satış konusunda profesyonel ve güvenilir hizmet kalitesi ile faaliyetlerini sürdüren Wowwo senetle ikinci el otomobil almak isteyenler için birçok avantajda sunuyor. İkinci el araç alırken aracın en az %30 kısmını peşinat ödeyerek siz de senetle ikinci el araç alabilirsiniz. 36 aya varan senetle ödeme kolaylıkları ile dilediğiniz modeli tercih ederek size özel indirim ve ödeme kolaylıklarından yararlanarak istediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

Wowwo satış noktalarına gittiğinizde yüzlerce araç arasından siz de dilediğinizi tercih ederek aracın özellikleri, kaza ve değişim gibi detaylarına bakarak istediğiniz aracı satın alma fırsatından yararlanabilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitesi ile Wowwo sadece satış noktaları ile değil web site üzerinden anlaşmalı galerilerle internetten Wowwo güvencesi ile senetle ikinci el araba satış hizmetleri sunmaktadır. Wowwo ilkeli ve Yeşil Holding bünyesinde hizmet sunan en güvenilir ve yenilikçi ikinci el araç satış noktalarından biridir.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.