Wowwo İstanbul Satış Noktası Nerede?

Şevki Akbulut | 6 Nisan 2018 | Genel | 1 yorum

İstanbul Türkiye’nin ve dünyanın en kalabalık ve en hareketli şehirlerinden biridir. İstanbul’da milyonlarca araç trafikte yer almakta ve sürücüler kullandıkları araçların konforlu ve rahat sürüş deneyimi sunması ile yolda geçen vakitlerin daha değerli olmasını sağlamaktadır. Eskiye aracınızı yenisi ile değiştirmek istediğinizde Wowwo fırsat ve avantajlardan yararlanarak siz de aracınızı yenileme fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu konuda Türkiye’nin lider ikinci el araç satış noktalarından biri olan Wowwo İstanbul, İzmir, Antalya ve Ankara satış noktaları ile hizmet vermektedir. İstanbul da yaşayanlar Wowwo satış noktasına gitmek istediklerinde buraya kolayca ulaşabilirler.

Wowwo Avrupa Yakasında Yer Alıyor

Wowwo ikinci el araç satışı konusunda en güvenilir adreslerden biridir. Bu nedenle senetle 36 aya varan ödeme kolaylıklarından yararlanmak isteyen araç sürücüleri Wowwo ile dilediği aracı kolayca satın alabilmektedir. Yoğun ve kalabalık İstanbul trafiğinde siz de Wowwo ile istediğiniz aracı size özel indirim ve ödeme kolaylıkları ile satın alabilirsiniz.

Avrupa yakasında yer alan Wowwo Yeşil Holding bünyesinde hizmet sunmaktadır. İstanbul, Topkapı Cevizliği bağ E5 durağında yer alan Wowwo showroom’a ulaşmak çok kolay. İster aracınızla isterseniz de toplu taşıma ile gelin, kolayca buraya ulaşabilirsiniz. Günün her anı güler yüzlü satış temsilcileri ile hizmet veren Wowwo ile siz de üstün ve modern araç seçeneklerinden birini tercih ederek satın alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Bir yıl boyunca arıza ve bakım hizmeti sunan Wowwo senetle ikinci el araç satış konusunda en güvenilir adreslerden biridir.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.