İkinci El Satışta Yeni Model Wowwo İle Geldi

Şevki Akbulut | 3 Nisan 2018 | Genel | 1 yorum

Türkiye ve dünya da bir ilk olan senetle araç satışında ki fırsat ve avantajlar saymakla bitmiyor. Kişiye özel indirimler ve ödeme kolaylıkları sayesinde herkes senetle ikinci el araba sahibi olma fırsatı buluyor. Birbirinden özel ve modern araçları almak isteyenler Wowwo satış noktasına giderek dilediği aracı seçme fırsatı bulabiliyor. Wowwo avantajlarından biri ise kasko sigortası yapmanıza fırsat sunmasıdır. Genişletilmiş kasko fırsatlarını %50’lere varan indirim ve avantajlarla yaptırma imkanı sunan Wowwo birçok araç seçeneğinin yanı sıra 36 aya varan ödeme kolaylıkları da sunmaktadır. Az maliyetle siz de genişletilmiş kasko hizmetlerinden ve son model araçları Wowwo güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Wowwo Firması Gerçekten Avantajlı Ve Güvenilir Mi?

Wowwo sunduğu fırsat ve avantajları itibari ile en güvenilir senetle ikinci el araç alımı noktalarından biridir. Siz de eğer Wowwo avantajlarından yararlanarak ikinci el araç almak isterseniz, benzersiz araç seçenekleri ile Wowwo firmasının geniş araç filosu ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Dünya da bir ilk olan Wowwo hizmetleri kapsamında sunulan tüm hizmetler Yeşil Holding bünyesinde sunulmaktadır. Türkiye’nin en köklü firmalarından biri olan Yeşil holding güvenilirliği ile hizmetlerini sürdüren Wowwo ile siz de araç sahibi olabilirsiniz. Gerçek anlamda sürücülere birçok avantaj sunan Wowwo özellikle banka kredisi onaylanmayanlar için benzersiz araç seçenekleri sunmaktadır. Siz de sayısız araç seçeneğinden yararlanarak dilediğiniz aracı satın alarak ikinci el araç sahibi olmak için Woww firmasını tercih edebilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.