Krediniz Onaylanmadığında Wowwo’ya Giderek Senetle Araç Alabilirsiniz

Şevki Akbulut | 19 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

Günümüzde araç almak isteyenler modern ve lüks araçları tercih ederek konforlu araç sürüş deneyimi yaşamak istiyor. Bu nedenle bütçesine hitap eden en iyi araçları tercih ederek satın almaktadır. Eğer hayalinizde ki aracı almak istediğinizde fiyatı bütçenizi aşıyorsa bunu karşılamak için kredi çekebilirsiniz. Yapacağınız kredi başvurusu ile hayalinizde ki aracı alarak konforlu sürüş deneyimini yeni aracınız ile yaşayabilirsiniz.

Krediniz Onaylanmazsa Hayalleriniz Yarım Kalmasın

Satın alacağınız araç için yaptığınız kredi başvurusu olumsuz sonuçlandığında farklı yollara başvurabilirsiniz. Günümüzde ikinci el araç almak isteyenler için senetle ikinci el araç hizmeti sunan firmalar mevcuttur. Bunları tercih ederek siz de senetle araç alabilir ve kredi çekmeden ve faiz ödemeden dilediğiniz aracı satın alabilirsiniz. Hayallerinizde ki araca Wowwo farkı ile ulaşmak isterseniz Wowwo satış noktalarına giderek yüzlerce araç arasından dilediğinizi inceleyebilir ve hayalinizde ki aracı Wowwo farkı ve Yeşil Holding güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Peki, Yeşil Holding kimdir ve güvenilir mi? Yeşil Holding Türkiye’nin en büyük ve en köklü firmalarından biri olup, senetle ikinci el araç almak isteyenlere 36 aya varan ödeme kolaylıkları sunarak hizmet vermektedir. Günümüz şartları göz önüne getirildiğinde garantili ikinci el satış noktaları karşılaştırıldığında güvenilir ve Wowwo farkı ile satılan bu araçlara siz de sahip olabilirsiniz. Krediniz onaylanmadığında senetle araç alma imkanı sunan Wowwo ile size özel fiyat ve ödeme kolaylıklarından yararlanarak dilediğiniz marka ve modeli satın alabilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.