Araç Alımında Wowwo Neden Tercih Ediliyor Biliyor musunuz?

Şevki Akbulut | 9 Mart 2018 | Genel | 1 yorum

İkinci el araç alımı ve satımı konusunda sektöre yön veren firmalardan biri olan Wowwo diğer firmalara göre farklı yapısı ile ön planda yer alıyor. Müşteri odaklı çalışmasından dolayı isteyenleri kolay bir şekilde araç sahibi yapıyor. Sizde ikinci el bir araç almak isterseniz firmanın hizmetlerini yakından incelemeniz gerekir.

Banka Kredisinden Neden Avantajlı

Banka kredisi almak istediğinizde banka sizden belirli işlemleri yapmanızı isteyecektir. Ayrıca kredi sicilinizde herhangi bir sorun var ise ilgili taşıt kredisini de vermeyecektir. Bundan dolayı ilgili krediyi alamaz ve istediğiniz araca da sahip olamazsınız. Wowwo ise size uygun ödeme planı ile yardımcı olur. Araç bedelinin %30 tutarından başlayan peşinat ile 36 aya kadar taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Avantajlı Dünyada Sizi Neler Bekliyor

Hızlı onay ile beklemeden ve şartlara takılmadan araç sahibi olabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra hemen size uygun ödeme planı oluşturulur. Ayrıca firmanın kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayarak da size uygun ödeme planınızı alabilirsiniz. Nakit alım gücünüze uygun olarak istediğiniz araç modeli için başvuru yapabilirsiniz.

Banka krediniz bloke olmuyor ve sicilinizde olumsuz bir şekilde etkilenmiyor. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.  Firma geri ödeme avantajı da sunuyor. Aracınızı aldınız 1 yıl kullandınız ancak ödemede sorun yaşıyorsunuz. Bu durum da aracı firmaya geri satarak ödemelerinizden düşebilirsiniz.

Senetle Araç Alımı

Senetle otomobil alımı konusunda sektörün ihtiyaçlarını karşılayan firmadan sizde hizmet alabilir ve hayal ettiğiniz aracı alabilirsiniz. Firma takas konusunda da yardımcı oluyor. Aracınızı takas yaparak yeni bir model tercih edebilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.